loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Van Peyzaj bir  MUHİTPARK kuruluşu olarak Yüzünüz Gülsün Diye…  Yaşanabilir bir çevre ve mekanları yapma tutkumuzla hareket ederek 2014 yılında çalışmalarımıza başladık.
VAN PEYZAJ 2014 yılında VAN’da  bir tasarım ve uygulama firması olarak kuruldu.  2014 yılından itibaren kazandığımız tüm deneyim ve enerjimizi peyzaj proje ve uygulamaları, kentsel tasarım, çevre düzenleme, peyzaj altyapı uygulamaları gibi geniş bir çeşitlilikteki işlerimizde kullanmaktayız. Yurt dışı ve yurt içinde kurumsal veya bireysel olarak hizmet vermekteyiz.

Van Peyzaj olarak, peyzaj proje ve uygulamalarında başarılı çözümlerin üretilmesi için verimli yaratıcılık, etkili planlama ve kaliteli uygulamanın gerekliliğine inanıyoruz. Vizyonumuz çağdaş ve öncü peyzaj projeleri tasarlarken müşterilerimiz kadar bizleri de tatmin edecek mimari başarıya ulaşmaktır. Amacımız deneyimli ekiplerimizle sürdürülebilir proje ve uygulamalar üretmektir.

Alanlarında uzman, dinamik ve yaratıcı teknik kadromuzla; kısa zaman, düşük maliyet ve optimum güvenlik kriterleriyle bilinçli bir şekilde hareket ediyoruz.

.